Klasik Koltuk Takımları

Klasik Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları


Sultanlara Layık Klasik Koltuk Takımları
Tasarımlarda klasik zevkin geri dönmesi en çok da bu nostaljik havayı sevenler için çeşitli klasik tasarım ürün getirdi. Klasik koltuk takımları da biz de aynı sebepten dolayı, evinde bu nostaljik havayı estirmek isteyenler için tasarlandı.
Eğer modern çizgilerden biraz uzaklaşıp kendinizi eski günlerin şık tasarımları arasında bulmak istiyorsanız, klasik koltuk takımları oturma odanızda veya evin herhangi bir köşesinde klasik şıklığın hazzını verecektir. Ayrıca renk ve modellerin uyumuyla klasikliği yakalarken konfordan da ödün vermedik.
Klasik Dokunuşlarla Modern Konfor
Klasik koltuk takımları ile önceden tasarlanmış koltuk takımlarından arasındaki en önemli nokta ise modern dokunuşlar. 2017 yılının nostaljik modern dokunuşlarıyla tasarlanan koltuk takımları, konfor bakımındansa bizi bugünün getirdiği rahatlıkla buluşturuyor. Böylece zevkinize hitap eden klasikliği rahatınızdan ödün vermeden en iyi şekilde yaşamış oluyorsunuz.
Böylesine şık koltuk takımlarını en uygun fiyatlarla sizlere sunarak her bütçe için ulaşılabilir tasarımlar sunmaya çalışıyoruz. Ücretsiz nakliye hizmetiyle başka hiçbir ücrete gerek kalmadan ürünleri kapınıza kadar getiriyor, kurulum hizmeti verdiğimiz belirli şehirlerde montaj işlemini bile biz gerçekleştiriyoruz.
Sizin için yapmak gereken sadece görüp, beğenip, sipariş etmek oluyor. Ürünlerimizin hepsi iki yıl garantili olarak elinize ulaşıyor. Bu süreç içerisinde herhangi bir sorun yaşadığınızda müşteri memnuniyeti açısından biz size her türlü desteği sağlıyoruz. Telefon ve canlı destek hatlarıyla da sadece bir adım uzağınızdayız.
1
3.790,00 TL KDV Dahil
5.180,00 TL KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
7.990,00 TL KDV Dahil
9.590,00 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
3.790,00 TL KDV Dahil
4.670,00 TL KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
3.990,00 TL KDV Dahil
4.890,00 TL KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo

Sıralama Seçiniz

1