Filtreleme
Fiyat Aralığı
Klasik Düğün Paketleri

Klasik Düğün Paketleri


Klasik Tasarımın Zevkini Bütün Evinizde Hissedin
Eskiye ışık tutan tasarımlarla şimdi evler de klasikliğe modern tasarımlarla geri dönmeye başladı. 2017 yılının modern ruhunu geriye dönük tasarımlarda gösteren mobilyalar evinize hoş nostaljik bir hava katarken, eskiye bugünden göz kırptığınızı da unutturmuyor. Siz de yuvanızı daha klasik mobilyalarla sakin ama göz alıcı şekilde dekore etmek istiyorsanız klasik düğün paketleri tam da sizin için oluşturulmuş. Yatak odası, yemek odası ve salonunuzda, evdeki her alanda bu ruhu tamamlamak için klasik düğün paketleri ihtiyacınız olan her şeyi uyumla bir araya getiriyor.

Birbirini Tamamlayan Şıklık


Klasik tasarım için, özellikle evin her yerinde ihtiyacınız olan mobilyaları ayrı ayrı bulup, birbiriyle uyum içinde kullanmak, özellikle tatlı düğün telaşınızla birlikte zor olabilir. Bu yüzden biz sizin için evin içinde ahenk yakalayacak klasik tasarımları bir araya getirip size sunuyoruz, sizin yapmanız gereken ise sadece hangi klasik düğün paketleri evinize uyacak diye seçmek oluyor.
Klasik tasarımları en uygun fiyatlarla size sunuyor ve evinizdeki şıklığı bütçenize en uygun biçimde yakalamanızı sağlıyoruz. Ücretsiz teslimat ile bütün mobilyalar kapınıza kadar geliyor ve belirli şehirlere yaptığımız teslimatlarda kurulumu biz sağlıyoruz. İki yıllık garanti ile bu süreç içinde hiçbir sorun yaşamamanızı sağlıyor, aynı zamanda telefon ve canlı destek hizmeti ile sürekli bir adım uzağınızda olmayı hedefliyoruz.